NAŠE REFERENCE

Vyjádření snoubenců s pomocí při svatbě od agentury Bomton Weddings

 

"Společně jsme vybrali květiny"

Za tuto uzasnou svatbu predevsim chci podekovat svatebnimu agenstvu BOMTON WEDDINGS v cele s uzasnou, pracovitou, velmi vstricnou a milou mladou pani Barbora Kudláčková Kocurková!!! 

TATIANA & KAROL

"bezproblémové vyřízení dokumentů v USA"

Chtěla bych poděkovat svatební agentuře Bomton Weddings za skvělou organizaci, profesionální přístup a neotřelé nápady, které tým Bomtonu odvedl na naší svatební hostině. A také za bezproblémové vyřízení dokumentů týkajících se naší svatby v USA. Vřele tuto agenturu doporučuji všem budoucím nevěstám a ženichům.

Tereza & Renda

"Pomoc k nezaplacení"

 

Milá Barčo,

moc Ti chceme s Guillermem poděkovat za Tvoji pomoc s přípravou svatby a organizaci svatebního dne. Nejdřív jsem si myslela, že když svatba bude v hotelu a vše od obřadu po večerní oslavu proběhne pod jednou střechou, tak není svatební koordinátorka potřeba. Brzy jsem však zjistila, že pokud člověk sám nechce během svatebních příprav přijít o nervy, tak je pomoc svatební agentury k nezaplacení! 

 

 

Iva & Guillermo

"Nelze docenit Vaší souhru energiÍ"

Mili profesionální přátele, radi bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali za fantasticky a jedinečný "mejdan", dokonalou souhru energii, která strhla všechny přítomné. Nelze docenit Vas přístup, jasne, řeknete nám, ze je to vaše práce. Tak my Vam říkáme, ze ji děláte fakt na jedničku! ;) Srdecne díky!!!

Tereza & Honza

"Perfektní organizace"

Milá Báro, 

 

moc rádi bychom Ti s Tomášem poděkovali za skvělou organizaci  svatby a především za Tvoje perfektní předsvatební přípravy a tip na svatební místo. Všichni dodavatelé byli skvělí - zejména fotograf a floristka, díky kterým celá svatba získala jedinečný nádech. 

Díky skvělým službám agentury, které naprosto splňovali naše vysoké nároky, jsme si mohli náš svatební den do poslední chvíle na plno užít bez stresu. 

 

DĚKUJEME!

 

Markéta & Tomáš

"Skvěle doporučená lokalita"

Barboro, chtěli bychom Vám moc poděkovat za nejkrásnější svatbu. Zejména děkujeme za doporučení hotelu Augustine, za fotografa, DJ a květiny. Byli to opravdu profesionální lidé. Velmi jsme ocenili možnost se s Vámi setkat o víkendu a možnost komunikace v angličtině. Pokud jsme potřebovali řešit cokoliv naléhavě, mohli jsme se na Vás vždy spolehnout. To všechno je výsledek Vaší práce Barboro a my Vám za to moc děkujeme. Určitě budeme doporučovat Bomton Weddings našim přátelům.

 

Lucie & Matthias

"Nezapomenutelný zážitek"

 

Rádi bychom Vám se svým teď už manželem;) moc poděkovali za úžasnou svatbu. Užili jsme si ji bez stresů a to od začátku do konce. Klidně bychom si tenhle den znovu zopakovali. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás – neměla jste s mými nápady nikdy žádný problém a mé představy o svatbě jste zrealizovala. Velké díky, že jste se celou dobu o nás starala, a vše bez problému vyřešila. Svatba pro nás byla nezapomenutelným zážitkem.

 

 

Magda & Petr

"Agentura Bmtn udělala skvělou práci"

Agentura Bomton Weddings udělala skvělou práci, organizovala všechny služby naší svatby. Podařilo se jí připravit svatební přípravy velmi efektivně. Co se týče plánování a plnění našich potřeb, byli velmi flexibilní. Všichni naši hosté chválili dekorace. Děkujeme vám za vaši velkou pomoc!

katka & filip

"Bezchybný svatební obřad"

Dobrý den Barboro, chtěli bychom Vám poděkovat za prvotřídní koordinaci a přípravy obřadu. Zorganizovat 150 hostů je pořádný oříšek a vaše služby byly naprosto bezchybné. Služby Bomton weddings nám ušetřili spoustu starostí! Určitě doporučujeme.

Petra & Michal

"elegantní služby, úžasnÁ večeřE"

Byla to ta nejlepší svatba pro nás dva a pro naše početné rodiny. Děkuji moc za všechno úsilí, plánování a energie, které jste vložili do této svatby. Jsme hrdí na vaše zorganizované, elegantní služby, úžasnou večeři a taneční párty. Všechno to plánování, všechny údaje, bez Vás bych byla ztracená! I přes mé neustálé změny, jste byli tak laskaví, tak neúnavní.

LUCIE & KAREL

"Všechno bylo perfektní, šlo to hladce"

Najmout si agenturu Bomton Weddings bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsme udělali! Musím přiznat, že se snadno vystresuji, ale byla jsem překvapivě klidná a bez stresu celý den. Vím, že by to nebylo možné bez Vás. Všechno bylo perfektní, šlo to hladce a bez problémů. Děkujeme moc!

PAVLÍNA & MIREK

LIDI ZE SVATEBNÍ AGENTURY BOMTON WEDDINGS MŮŽETE ZNÁT Z

 

blesk noviny

KVĚTEN 2013

Svadobná výstava Bratislava

LEDEN 2014

tv metropol

Svatební speciál 

http://www.youtube.com/watch?v=Pm0l5FyhQ90

 

ÚNOR 2014

Svatební Expo Praha

Listopad 2014

Facebook