Svatební oznámení

Svatebním oznámením informují snoubenci své blízké a ostatní hosty nejen o datu a místu svatebního obřadu a svatební hostiny. Oznámení by mělo korespondovat s celým stylem svatby, mělo by tedy i barevně ladit s celou svatbou, neboť ve stejném duchu se pak nechávají tisknout jmenovky a menu karty ke svatební hostině. Svatební oznámení si můžete vybrat z široké nabídky vzorů a stylů, nebo si dokonce můžete navrhnout svatební oznámení ve vlastním stylu a my vám jej necháme vyrobit.

Svatební fotografie

Svatební fotograf je jedním z nejdůležitějších dodavatelů svatebního dne. Měl by být stále na pravém místě a neměla by mu uniknout žádná maličkost. Spolupracujeme pouze se fotografy, kteří se zaměřují na svatební fotografie a využivají kvalitní techniku. Před samotnou svatbou vám s fotografem zajistíme schůzku, abyste se poznali a fotografování vám ve svatební den bylo příjemnější.

Svatební video

Svatební video již dnes neznamená pouhou dokumentaci celého svatebního dne. Dnes se využívá nejčastěji dvou kameramanů, kteří z vašeho svatebního dne zpracují nádherný film spolu se svatebním klipem, kterým si rádi do budoucna připomenete nezapomenutelné chvíle vašeho svatebního dne, aniž by záznam trval několik hodin. Rádi vám promítneme ukázková videa v našem showroomu.

Svatební květiny a dekor

Svatební kytice a květiny jsou nedílnou součástí každé svatby. Naši floristi, kteří se pohybují v oboru již několik let, vám pomohou s výběrem vhodné květiny, včetně hodícího se tvaru a barvy tak, aby vaše svatební kytice podtrhla vaši celkovou vizáž. Ve stejném duchu pak doladí květiny pro ženicha, rodinu, květiny do vlasů, na dort či na dekoraci vozu a také celkovou dekoraci místa svatebního obřadu a svatební hostiny.

Svatební šaty

Svatební šaty jsou jednou z nejdůležitějších součástí nejen nevěsty, ale i celé svatby. Svatební šaty jsou nejrychleji se měnícím doplňkem módních návrhářů. Pro výrobu svatebních šatů vzniklo za posledních několik desítek let celosvětové průmyslové odvětví. V dnešní době jsou velmi populární šaty splývavého střihu s drobným řasením ve světlých barvách se závojem a tím jsou stále v popředí již od dob královny Viktorie. Jelikož jsme již v 21. Století, nemůžeme opomenout extravaganci, výrazné barvy, či šaty s etnickými prvky, které jsou nedílnou součástí kolekcí módních návrhářů. Naše agentura spolupracuje s několika svatebními návrháři, kteří vám navrhnou svatební šaty, které budou vaší postavě skvěle sedět a budou vypadat tak, jak jste o tom vždy snila.

Svatební účesy a vizáž

Díky spolupráci s pražskými studii Bomton si můžete vybrat z široké nabídky profesionálních kadeřníků a vizážistů, kteří jsou špičkami ve svém oboru.

Svatební dorty

Spolupracujeme s cukráři, kteří vlastní několik kulinářských ocenění a jsou připraveni pro vás vytvořit doslova jakýkoliv svatební dort. Stačí přinést obrázek a vybrat příchutě náplní a barvu korpusu na ochutnávce, kterou pro vás samozřejmě zajistíme.

Svatební hudba

Svatební hudba se postará o poslední detail Vašeho svatebního dne a to tím, že ve Vás probudí veškeré emoce. Při obřadě Vás dojme, při hostině uklidní a večer Vám rozproudí krev v žilách. Máme pro Vás připravenou širokou nabídku profesionálních hudebníků a to jak domácích žánrů, tak i zahraničních. Rádi, Vám pomůžeme s vhodným výběrem hudby. Svatební hudba umocní kouzlo celého Vašeho svatebního dne.

Svatební doprava

Zajistíme Vám a Vašim svatebním hostům nejvhodnější a stylovou dopravu na Vaši svatbu. Nabízíme možnost svézt se v historickém automobilu, či romantickém kočáru s koňmi. Luxusní limuzínou nebo prodlouženým Hummerem. Pro přepravu svatebních hostů zajistíme minibusy a autobusy.

Svatební program

Představujete si, jak vázne zábava a hosté z vaší svatby pomalu odcházejí domů? Nedělejte si starosti, zajistíme vám takový program, že hosté budou z vaší svatby odcházet nadšeni a plni nezapomenutlených zážitků a dojmů. Můžeme vám zrežírovat svatební hry či zajistit svatební fotokabinu, představení Bubble show, Fire Show, Barmanskou show, karikaturistu, ohňostroj a další.

Svatební vybavení

Máte obavy z nepříznivého počasí či nemůžete sehnat správné potahy na židle nebo jiné dekorace? Naše agentura disponuje vlastním vybavením, jako jsou stany, židle, stoly a ostatní nábytek, který vám rádi zapůjčíme.

Svatební chůvy

Spolupracujeme s agenturami, které se zabývá hlídáním dětí ve všech věkových kategoriích i z nejrůznějších jazykových prostředí. Chůvy jsou pečlivě vybírány, všechny absolvovaly zdravotnický kurz. Výhodou chůvy na svatbě je, že o Vaše děti bude profesionálně postaráno a Vy se můžete věnovat svatební zábavě. Zajistíme mobilní dětský koutek s vybavením a vymyslíme program pro děti. Disponujeme plnou výbavou v podobně dětských stolků, židliček, hraček apod.

Facebook